Täna algab IDeeJazz!!!

Käes on november ja IDeeJazzi aeg! Kolme päeva jooksul astub Tartus viiel laval Teie ette üle 70-ne muusiku! Põhiprogrammis toimub 11 valitud kontserti, ID+ võtab tähelepanu alla lapsed ja noored.

Festivali avalaval Tartu Jazzklubis esinevad täna, 1. novembril algusega kell 20 hoogne ja gruuviv IVO LILLE GROUP ning õrn ja paitav HELIN-MARI ARDER BAND, esitledes värskeid muusikaalbumeid! Juba kell 18 aga alustavad samas paigas noored Täistunnijazziga, lava vallutavad duo Elina Hokkanen & Johannes Laas Amy Winehouse’i loominguga ning tuline, aga sõbralik fusion-jazzansambel Quartence!

Reedel ja laupäeval alates kell 12 on avatud ka IDeeJazzi infopunkt, mis asub Tartu Jazzklubis aadressil Ülikooli 20. Tulge uudistama, tutvuge festivali programmiga ja soetage IDeeJazzi logoga sall või helkur, et ka pimedal ajal oleks soe ning Teie ja Teie ideed paistaksid kaugele. Veel täna (reede, 1.11) saab infopunktist osta eelmüügi hinnaga kõigi viie lava pileteid. Eelmüük kestab kuni festivali ametliku alguseni reedel kell 19.

Piletid on müügil ka tund enne kontsertide algust kohapeal.

IDeeJazz’13 programmi leiate siit: ideejazz.ee/programm

Pileteid saab osta siit: www.piletilevi.ee/ideejazz

Fotod: Berta Vosman

_MG_1245

_MG_1248 _MG_1249 _MG_1250

_MG_1266 _MG_1260 _MG_1257

Author: IDJ

Share This Post On