MiaMee

LAUPÄEV / 2. NOVEMBER / KELL 19.00 / TARTU UUS TEATER

  • Liina Saar – laul
  • Taavi Kerikmäe – klahvpillid, live elektroonika
  • Mart Soo – kitarr, live elektroonika
  • Tõnu Tubli – löökpillid, vokaal

MiaMee – see on fantaasiarohke originaallooming, milles akustiline kõla kohtub elektroonikaga. Ansambel viljeleb eksperimentaalmuusikat, jättes ruumi mängulisusele ja improvisatsioonile ning luues pidevalt uusi helimaastikke.

Mart Soo ja Taavi Kerikmäe on kogenud ja hinnatud muusikud just erinevate soundide leidmisel ja arendamisel. Seda rolli jätkavad nad ka ansamblis MiaMee. Koos ja eraldi on nad mänginud sellistes kollektiivides nagu Broken Time Orchestra, ASK, Weekend Guitar Trio ja lisaks teinud koostööd paljude teiste hinnatud muusikutega Eestist ja mujalt ilmast.

Tõnu on kaasategev paljudes koosseisudes, sealhulgas Paabel, Kali Briis, Machineries of Joy, tribute to Bill Evans jpt. Lisaks mängib aeg-ajalt ka trombooni, millega lapsena alustatud sai. Tõsise improvisatsiooni austajana meeldib talle muusikaline hingus, ekspressionism ja väljakutsed selle sees. Tõnu õpib muusikat Viljandi Kultuuriakadeemias.

Liina Saar on MiaMee muusika autor ja laulja. Peale Eesti Muusika ja Teatri Akadeemia jazzosakonna lõpetamist asus õppima Stockholmi Kuninglikku Muusika Akadeemiasse laulmist ja improvisatsiooni.

Idee, moto:

MiaMee on nagu mäng, igal mängus osalejal on võimalus omalt poolt lisada enda idee mille tulemusel, koos “mängides” tekib üha uusi maailmaid kus fantaasial ei ole piire…

www.soundcloud.com/liinasaar

MiaMee: Liina Saar

Author: IDJ

Share This Post On