Kandideeri IDeeJazzile 2013!

IDeeJazz ootab värskete ideedega loomingulisi kollektiive!

10. maist 10. juunini 2013 on võimalik esitada oma ansambli või projekti kandidatuur Tartu Jazz- ja Rütmimuusika festivalile IDeeJazz 2013, et pääseda sügisel festivali lavadele oma häid mõtteid ja inspiratsiooni jagama! IDeeJazz 2013 toimub 1. – 3. novembril Tartus.

Muusika žanriline määratlus ei ole piiratud, kuid peab sobituma märgusõnadega heakõlalisus, improvisatsioon ja idee. Kandideerida saavad kollektiivid, kus tegutseb vähemalt üks Eestist pärit liige.

Seni on IDeeJazzi lavadel üles astunud teiste hulgas ansambel Radar, Hedvig Hanson, UMA, Drum Prana, Sofia Rubina, Raivo Tafenau, Kadri Voorand, Jaak Sooäär, Estonian Voices, IHM trio, X-Panda ja paljud teised. Festivali muusikaline spekter ulatub peavoolu- ja kammerjazzist kuni gruuvrütmide ja fusionini, mahutades sinna vahele veel hulga omanäolisi ja värskeid maailmu.
IDeeJazzi peakorraldaja Oleg Pissarenko: “Festivalidel osaleda soovijaid on igal pool ja alati rohkem kui selleks olemasolevaid võimalusi, teisest küljest ei pruugi korraldajad kõikide uute ja põnevate projektide sünniga kursis olla. Sellest tulenevalt oleme otsustanud teha kõigi elu lihtsmaks ja pakume võimaluse IDeeJazzile ametlikult kandideerida. Ootan muusikute aktiivset osavõttu!”
Oma ansambli või projekti kandidatuuri esitamiseks täitke ja saatke vorm siin: http://ideejazz.ee/kandideeri
Kell kukub 10. juunil 23.59!
Vastus saabub Teie e-postkasti hiljemalt 10. juuliks.

Olge kärmed, sest tähtaeg ei ole mägede taga!

kandideeri-publikuga

Author: IDJ

Share This Post On