IDeeJazz jõuab Tartusse!

Festival IDeeJazz’13 on Tartusse jõudmas! Üle linna võib kohata seinapostereid ja bännereid, samuti taskuplakateid, mida saab kaasa haarata ja sobival ajal läbi uurida.

Raekoja platsil seisab alates teisipäevast ka festivali plank koos esinejate infoga, et südamelähedane kontsert märkamata ei jääks.

Neljapäeval, 31. oktoobril alates kell 20.00 on avatud IDeeJazzi infopunkt, mis asub Tartu Jazzklubis aadressil Ülikooli 20. Astuge läbi, tutvuge festivali programmiga ja soetage IDeeJazzi logoga sall või helkur, et ka pimedal ajal oleks soe ning Teie ja Teie ideed paistaksid kaugele. Infopunktist saab osta ka eelmüügi hinnaga festivali passi ja lavapileteid. Piletite müük kestab kuni festivali ametliku alguseni reedel kell 19.

IDeeJazz’13 toimub 1.-3. novembril Tartus viiel erineval laval – Tartu Jazzklubis, Tartu Uues Teatris, Genialistide klubis, Salemi kirikus ja Tartu Linnamuuseumis. Programm on koostatud jälgides Eesti muusikamaailmas toimuvat – pakume Tartu jazzipublikule värskemate heliplaatide esitlusi, tublimate noorte ansamblite energiapuhanguid ning kodumaise jazzi tipptegijate aktuaalset loomingut. Uusi plaate esitlevad festivalil Helin-Mari Arder, Ivo Lille Group ja Jaak Lutsoja Kvintett.

Heaks traditsiooniks on saanud ka austuskontsert legendaarsele muusikakooslusele, mis on Eesti muusikale oluline. Sel aastal teeme kummarduse progeroki pioneerile Eestis ja tegelikult kogu omaaegsel 1/6 planeedil – ansamblile Mess.

Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides ja pääsmete jätkumisel tund enne kontserdi algust kohapeal.
Et kogu festivali tulevärgist maksimaalselt osa saada, on Eesti muusika sõpradel võimalik eelmüügist soetada ka soodne ja mugav festivali pass.

IDeeJazz’13 programmi leiate siit: ideejazz.ee/programm

IDeeJazz Tartus-1

Author: IDJ

Share This Post On