Tiim & kontakt

IDeeJazz Festival
ÜLDINFO:
info@ideejazz.ee

POSTI AADRESS:
Rajamuusika MTÜ
Tähe 69-5
Tartu 50107
Estonia

FESTIVALI ÜLDJUHT
Oleg Pissarenko
oleg@ideejazz.ee
+3725094902

KUMU JA KUVA
Evelin Pissarenko
evelin@ideejazz.ee
+3725254595

LAVA LOGISTIKA
Jorven Viilik
jorven@ideejazz.ee

ID+ LASTEHOMMIKUD
Kristjan Mängel
kristjan.mangel@gmail.com

HELIMEISTRID
Mait Karm
mait@ehastkoiduni.ee
Taavo Teras
taavo2@gmail.com

FOTOGRAAF
Kalev Ints
kalev@kalevints.com

VALGUSKUNSTNIK
Aleksander “Sass” Sprohgis
glawapple@gmail.com

Kui Te ei ole kindel, kelle poole oma küsimusega pöörduda, kirjutage allpool oleva vormi abil üldinfo aadressile – nii jõuab Teie kiri kiirelt õige inimeseni.

Captcha:
11 + 10 =